WEB YAYIN KURULU AMAÇ VE İLKELERİ

Yücel ARAÇ tarafından yazıldı..

WEB YAYIN KURULU AMAÇ VE İLKELERİ

Amaçlar

 1. Okul-öğrenci-veli iletişimini kolaylaştırmak ve güçlendirmek,
 2. Teknoloji kullanımının yaygınlaşmasına önayak olmak,
 3. Okulumuzda düzenlenen çeşitli organizasyon, faaliyet ve kampanyaları ülke bazında duyurarak, gerçekleştirdiğimiz projelerin yaygınlık kazanmasını sağlamak,
 4. Okul dışındaki fakülte, şirket ve diğer kişi/kuruluşlara da hitap edecek bilgiler verip okulumuzun tanıtımını sağlamak,
 5. Web Yayın Kurulu olarak, bugüne kadar edinilen bilgi ve tecrübeyi ekonomik ve sosyal çevreye katkıda bulunacak şekilde paylaşmak.

İlkeler

 1. Web Yayın Kurulu, web sitesi üzerinden, T.C. Devleti'nin siyasi rejimini, Devletin güvenliğini, Türk Milleti'nin değer yargılarını ve sosyal yapısını riske atacak; T.C. Anayasası'na aykırı faaliyetlerde bulunulmasına izin vermez.
 2. Web Yayın Kurulu, Atatürk İlke ve İnkılâplarını esas alarak çalışmalarını sürdürür ve bunlara ters düşecek davranışların ortaya çıkmasına izin vermez.
 3. Web Yayın Kurulu, web sitesine kişisellik kazandıracak faaliyetlerde bulunmaz,
 4. Web Yayın Kurulu, web sitesini karşıt olduğu düşüncelere bir cevap aracı olarak veya kişi veya kurumlara uygunsuz ithamlarda bulunmak için kullanmaz.
 5. Web Yayın Kurulu, ziyaretçi ve kullanıcılarının herhangi bir şekilde kişisel amaçları için kullanmasına izin vermez.
 6. Web Yayın Kurulu, web sitesinin sürekli güncel kalması için, çalışmalarını hızlı ve hatasız yürütmeyi ilke edinmiştir.
 7. Web Yayın Kurulu, ziyaretçi ve kullanıcılarından gelen kişisel olmayan eleştiri ve önerilere açık, yenilikçi bir yaklaşım benimser.
 8. Web Yayın Kurulu, her hafta bir gün toplanarak, web sitesini değerlendirir, kararlar alır, uygulamak üzere çalışmalarına başlar.

SON YORUMLAR

BURSLULUK SINAVINI K
[removed]void(0);
ZAFER'DE OYUN ZAMANI
öğretmenim sizi çok seviyorum kendi iyi bak smiley
3-B SINIFI
çoooooooook ggggüüüüüzzzzzeeeelllllwink
SINIFLARIMIZ
Hocam çok güzel olmuş ellerinize sağlıksmiley
SINIFLARIMIZ
Teşekkürler Fatmasmiley

İLETİŞİM

Zafer İlkokulu
02626411899
Gebze/KOCAELİ 

İLETİŞİM