2.DÖNEM ÖĞRETMENLER KURULU TOPLANTISI

Yücel ARAÇ tarafından yazıldı..

2013-2014 Eğitim-Öğretim yılı 2.Dönem Öğretmenler Kurulu Toplantısı 13 Şubat 2014 Perşembe günü saat 13:00-16:00 saatleri arasında okulumuz öğretmenler odasında yapıldı.

Okul Müdürümüz Erdal GÖKÇE başkanlığında, müdür yardımcılarımız Mustafa TURGUT, Halil KURT ve öğretmenlerimizin katılımıyla gerçekleştirilen toplantı başta Mustafa Kemal ATATÜRK ve tüm şehitlerimiz için yapılan bir dakikalık saygı duruşu ve akabinde İstiklal Marşı'mızın okunması ile başladı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan okul müdürümüz Erdal GÖKÇE “Zafer Ailesi’ne” yeni katılan öğretmenlerimize “Hoş geldiniz” diyerek, okulumuzdaki görevlerinde başarılar diledi. I.Dönem okulumuzda görev yapıp ayrılan öğretmenlerimize de bundan sonraki hayatlarında ve iş yaşamlarında başarılar ve mutluluklar diledi.

Daha sonra gündem maddelerinin görüşülmesine geçildi.

Toplantıda 1.Dönemin değerlendirilmesi yapıldı ve 2.yarıyılın planlaması yapıldı. Biz de Web Yayın Kurulu olarak aramıza yeni katılan öğretmenlerimize okulumuza Hoş geldiniz diyor, II. Dönemin tüm zafer ailesi açısından başarılarla dolu geçmesini diliyoruz.

Toplantının gündem maddelerine ve görüşülen konulara yandaki resme tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

Yorumlar (0)add
Yorum yaz
daha küçük | daha büyük

busy

SON YORUMLAR

BURSLULUK SINAVINI K
[removed]void(0);
ZAFER'DE OYUN ZAMANI
öğretmenim sizi çok seviyorum kendi iyi bak smiley
3-B SINIFI
çoooooooook ggggüüüüüzzzzzeeeelllllwink
SINIFLARIMIZ
Hocam çok güzel olmuş ellerinize sağlıksmiley
SINIFLARIMIZ
Teşekkürler Fatmasmiley

İLETİŞİM

Zafer İlkokulu
02626411899
Gebze/KOCAELİ 

İLETİŞİM